Stowarzyszenie RAP Rybnik

Stowarzyszenie Piłkarskie RAP Rybnik istnieje od 2019 roku. Aktualnie klub prowadzi piłkarskie szkolenie chłopców i dziewcząt od 4 roku życia oraz seniorki. Barwy klubowe to niebiesko-żółto-biały. Stowarzyszenie RAP Rybnik z siedziba w Rybniku zostało wpisane do właściwego rejestru w sierpniu 2019 roku. Poszególne grupy chłopców oraz dziewcząt biorą czynny udział w rozgrywkach ligowych Śląskiego Związki Piłki Nożnej w Podokręgu Rybnik oraz od sezonu 2022/2023 w rozgrywkach IV Ligii kobiet. Wielokrotni uczestnicy rozgrywek finałowych w turniejach TYMBARK, SILESIA CUP oraz wielu innych prestiżowych turniejach w całej Polsce. Nasi wychowankowie reprezentują barwy Piasta Gliwice oraz Górnika Zabrze. Naszym partnerem w szkoleniu chłopców jest ekstraklasowy klub Górnik Zabrze.
"Nie ma większej siły sprawczej niż społeczność odkrywająca, na czym naprawdę jej zależy"
Margaret J. Wheatley

Cel stowarzyszenia

Jako priorytet traktujemy budowanie bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni, które uważamy za idealne dla rozwoju dziecka. Jednocześnie zdając sobie sprawę, że nie każdy z wychowanków Akademii RAP Rybnik zostanie profesjonalnym zawodnikiem lub zawodniczkom – dokładamy wszelkich starań aby ukształtować młodych piłkarzy i piłkarki jako wartościowych ludzi, w pełni przygotowanych do radzenia sobie z wyzwaniami dorosłego życia. O rozwój wychowanków i zawodniczek RAP Rybnik dba wykwalifikowana 10 osobowa kadra w której skład wchodzą wykształceni, kompetentni, pełni pasji, ambitni i doświadczeni trenerzy. Specjalizacja trenerska na wielu płaszczyznach sprawia, że młodzi adepci futbolu są w najlepszych możliwych rękach.

Zarząd Stowarzyszenia

Członkami Stowarzyszeniasą zostają z reguły trenerzy oraz chętni rodzice. Zarząd stanowią: Patrycja Matla oraz Weronika Parzych.
Patrycja Matla
Prezes i Koordynator Klubu.
Założycielka UKS RAP Rybnik w 2019 roku, zajmuje się prowadzeniem całego klubu i koordynowaniem bieżących spraw w klubie.
Weronika Parzych
Członek zarządu.
Osoba pełniąca funkcje trenera oraz koordynująca sprawy bieżące Akademii.
Patrycja Matla
Prezes Stowarzyszenia, 
Koordynator Akademii
789 467 822
rybnickaakademia@gmail.com

RAP Rybnik

RAP Rybnik to organizacja stworzona przez rybnickich piłkarzy mająca na celu zorganizowanie optymalnej struktury piłkarskiej dla kształcenia kolejnych pokoleń piłkarzy w Rybniku. 
Finansowe
Numer konta na wpłaty dla zespołu chłopców:
85 1050 1344 1000 0090 3196 7038
Numer konta na wpłaty dla zespołu dziewczyn:
64 1050 1344 1000 0090 8133 3917
Zostań Oficjalnym Partnerem RAP Rybnik
Sponsoring
2022 - Dla wszystkich naszych zawodników, przyjaciół i rodziców ❤️