Jeżeli Twoje dziecko ma problemy natury psychologicznej lub przyda mu się psycholog sportu to najlepszym miejscem w Rybniku jest PsychoSfera gdzie rewelacyjny Psycholog Katarzyna Skaba prowadzi konsultacje psychologiczne, diagnozy, terapie i treningi umiejętności społecznych. Serdecznie polecamy! 
PsychoSfera

Regulamin

1. Członkami UKS RAP Rybnik są dzieci oraz ich rodzice którzy godnie reprezentują barwy klubowe oraz biorą czynny udział w wydarzeniach i życiu Akademii.

2. Rodzic po dołączeniu do Akademii jest zobowiązany do zakupu dla swojego dziecka stroju treningowego w kolorze niebieskim oraz przed rozgrywkami zakupienie dziecku koszulki na mecze ligowe i sparingowe w kolorze ciemnym przygotowane przez Akademie RAP Rybnik.

3. Wszelkie informacje o dłuższej nieobecności dziecka w treningach piłkarskich (wakacje, wyjazdy) zgłaszamy do 25 dnia miesiąca poprzedzającego. Tylko w tym wypadku jeżeli przerwa jest dłuższa niż połowa miesiąca składka wynosi 50%.

4. Składka członkowska jest obowiązkowa, stała i nie ulega zmianie, nie jest to opłata za jednostkę treningową a opłata za przynależenie do klubu UKS RAP Rybnik.

5. Wszelkie informacje o rezygnacji i zawieszeniu uczestnictwa dziecka w treningach piłkarskich UKS RAP Rybnik zgłaszamy do 25 dnia miesiąca poprzedzającego. Tylko w tym wypadku składka w następnym miesiącu nie obowiązuje rodzica.

6. W przypadku nie uiszczenia opłaty członkowskiej bez wcześniejszego ustalenia i podania powodu klub ma prawo do tymczasowego zawieszenia zawodnika w treningach oraz wydarzeniach organizowanych przez UKS RAP Rybnik do czasu wyjaśnienia sytuacji i dokonania wpłaty.

7. W przypadku rezygnacji z zajęć treningowych w UKS RAP Rybnik, rodzic jest zobowiązany do pokrycia całej składki członkowskiej w tym miesiącu nawet w przypadku jednego lub dwóch treningów oraz zwrócenia całego sprzętu który jest własnością klubową.

8. W działaniu Akademii kierujemy się przede wszystkim dobrem i rozwojem naszych zawodników którym dajemy wiele możliwości i okazji do poprawienia swoich umiejętności piłkarskich. Wszystkie wprowadzone zasady i obowiązki mają wprowadzić ład i porządek w życie UKS RAP Rybnik.

9. Podopieczny ma obowiązek stawić się na zajęciach 10 minut wcześniej i uczestniczyć w zajęciach w stroju treningowym UKS RAP Rybnik.

10. Sprawy dodatkowe załeatwiamy z trenerem zawsze po treningu, nigdy przed.

11. Zapisując dziecko do Akademii zgadzam się na wykorzystanie jego wizerunku na portalach społecznościowych, plakatach i innych źródłach na potrzeby rozwoju Akademii RAP Rybnik.

Regulamin do pobrania

Regulamin RAP Rybnik

Pobierz PDF
Patrycja Matla
Prezes Stowarzyszenia, 
Koordynator Akademii
789 467 822
rybnickaakademia@gmail.com

RAP Rybnik

RAP Rybnik to organizacja stworzona przez rybnickich piłkarzy mająca na celu zorganizowanie optymalnej struktury piłkarskiej dla kształcenia kolejnych pokoleń piłkarzy w Rybniku. 
Finansowe
Numer konta na wpłaty dla zespołu chłopców:
85 1050 1344 1000 0090 3196 7038
Numer konta na wpłaty dla zespołu dziewczyn:
64 1050 1344 1000 0090 8133 3917
Zostań Oficjalnym Partnerem RAP Rybnik
Sponsoring
2022 - Dla wszystkich naszych zawodników, przyjaciół i rodziców ❤️