RAP RYBNIK

RAP GIRLS

W związku z dynamicznym rozwojem Rybnickiej Akademii Piłkarskiej w 2020 roku powstał projekt założenia Akademii Piłkarskiej dla dziewczynek - RAP Girls. Projekt ma na celu rozwój piłkarski dziewczynek z okolicy dając im możliwości trenowania w profesjonalnym klubie piłkarskim wraz ze swoimi rówieśniczkami.
Tworzymy dziewczęcą przestrzeń
Zapewniamy, że to doskonałe miejsce dla rozwoju dziecka, treningi prowadzą wykwalifikowane Trenerki UEFA które są czynnymi zawodniczkami występującymi w Ekstralidze kobiet oraz Reprezentacji Polski a swoją pasją i zaangażowaniem chcą motywować najmłodsze dziewczynki do gry w piłkę nożną.
Spełniamy Wasze wymagania
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiele dziewczynek chciałoby rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną jednak nie mają do tego odpowiednich warunków my te warunki gwarantujemy oraz zapewniamy doświadczenie oraz profesjonalizm w pracy z dziećmi.

Dziewczyny w RAP

Dziewczyny mają specjalne miejsce w Rybnickiej Akademii Piłkarskiej. Głównie dlatego, że RAP to projekt założony przez zawodowe piłkarki które przeszły przez całą ścieżkę kształcenia piłkarskiego rzemiosła i pragnęły przekazać swoją pasję, wiedzę i siłę kolejnym pokoleniom dziewczyn w Rybniku.
Patrycja Matla
Prezes Stowarzyszenia, 
Koordynator Akademii
789 467 822
rybnickaakademia@gmail.com

RAP Rybnik

RAP Rybnik to organizacja stworzona przez rybnickich piłkarzy mająca na celu zorganizowanie optymalnej struktury piłkarskiej dla kształcenia kolejnych pokoleń piłkarzy w Rybniku. 
Finansowe
Numer konta na wpłaty dla zespołu chłopców:
85 1050 1344 1000 0090 3196 7038
Numer konta na wpłaty dla zespołu dziewczyn:
64 1050 1344 1000 0090 8133 3917
Zostań Oficjalnym Partnerem RAP Rybnik
Sponsoring
2022 - Dla wszystkich naszych zawodników, przyjaciół i rodziców ❤️