TRENUJ, BAW SIĘ I ROZWIJAJ!

Celem zajęć w ramach Piłkarskiego Przedszkola RAP Rybnik jest:
nauka postawy wzajemnego szacunku oraz fair play
kształtowanie koordynacji ruchowej oraz ogólnej sprawności
danie oraz wzmacnianie poczucia przynależności dzieci do Akademii
pobudzanie potrzeby ruchu z wykorzystaniem gier i zabaw
propagowanie zdrowego trybu życia

Dołącz do nas! Zapraszamy na próbny trening!

Zadzwoń!

Piłkarskie Przedszkole RAP

Piłkarskie Przedszkole to zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 4. do 6. roku życia, których nadrzędnym celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.
Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką trenerów, wkraczają w zaczarowany świat bajek i opowieści ruchowych z elementami piłki nożnej, w których przeżywając przygody, bawią się i rywalizują w duchu Fair Play.
Fundamenty Akademii
Projekt Piłkarskie Przedszkole pod patronatem Akademii został wdrożony jesienią 2022 roku. Akademia prowadzi zajęcia dla blisko 100 dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Z roku na rok przybywa młodych adeptów, a naszym nadrzędnym celem jest wyszkolenie wychowanków. Idea szkolenia młodych piłkarzy już dawno wykroczyła w idee pracy naszej Akademii. Zajęcia są prowadzone zgodnie z ujednoliconym programem szkolenia Akademii.
Systematyka procesu treningowego
Piłkarskie Przedszkole RAP Rybnik to klucz do rozwoju młodych zawodników którzy w przyszłości będą reprezentować starsze grupy Akademii. Ujednolicony system szkolenia i doświadczona kadra Trenerska zaprowadzi młodego piłkarza od kategorii skrzat po seniora a to wszystko dzięki dobrej organizacji i działalności RAP Rybnik.
Dobre, spokojne miejsce
Cały proces nie jest łatwy ale obiecujemy Ci ze znajdujesz się w możliwie najlepszym miejscu aby rozpocząć swoją piłkarska podróż a my pozwolimy Ci spełniać sportowe marzenia Twojego dziecka!
Patrycja Matla
Prezes Stowarzyszenia, 
Koordynator Akademii
789 467 822
rybnickaakademia@gmail.com

RAP Rybnik

RAP Rybnik to organizacja stworzona przez rybnickich piłkarzy mająca na celu zorganizowanie optymalnej struktury piłkarskiej dla kształcenia kolejnych pokoleń piłkarzy w Rybniku. 
Finansowe
Numer konta na wpłaty dla zespołu chłopców:
85 1050 1344 1000 0090 3196 7038
Numer konta na wpłaty dla zespołu dziewczyn:
64 1050 1344 1000 0090 8133 3917
Zostań Oficjalnym Partnerem RAP Rybnik
Sponsoring
2022 - Dla wszystkich naszych zawodników, przyjaciół i rodziców ❤️